• Motosiklet Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

Moto Assist Hizmetler

Özgür ruhlara hizmet vermenin mutluluğuyla sizlerle birlikte şeritleri bir bir geride bırakmaya devam ediyoruz.

MOTOSİKLET KURTARMA

Benzin bitmesi, sağanak yağmur, lastik patlaması veya yarılması, zincir kesmesi vb. herhangi bir neden ile şehir içinde ya da şehir dışında yolda mı kaldınız? Motosikletinizin gidonu kilitli ve anahtarlarını mı kaybettiniz? Ön ya da arka tekeriniz herhangi bir nedenle dönmüyor mu? Motosikletinizi bir direğe, herhangi bir sabit noktaya çelik halat ile bağladınız ve kilit anahtarını mı bulamıyorsunuz? Bir trafik kazasına mı maruz kaldınız? Ön gidon (maşa), ön teker şaseden ayrıldı ve motosiklet karter üzerine oturmuş durumda mı? Moto Assist’i aramanız yeterli! Motosikletiniz profesyonelce bulunduğu yerden kurtarılsın ve istediğiniz lokasyona güvenle transferi sağlansın.

MOTOSİKLET TAŞIMA

Mağazadan sıfır kilometre bir motosiklet aldınız ama teslim almaya vaktiniz mi yok? Bulunduğunuz şehrin dışında 2. el bir motosiklet satın aldınız ancak kullanmak için zamanınız mı yok? Ya da mesafe çok uzun ve yol çok riskli mi? Grup halinde bir geziye mi çıkacaksınız? Tatile otomobil ya da uçakla çıkıyor ve gittiğiniz lokasyonda motosikletinizin de yanınızda mı olmasını istiyorsunuz? Bir festival ya da etkinlik için araç mı gerekli? Moto Assist’i aramanız yeterli! Siz arkanıza yaslanın ve kahvenizi yudumlayın.

RÖMORKLU VE RÖMORKSUZ TRANSFER HİZMETLERİ

5,20m uzunluğa kadar olan taşıtların transferlerini çekici araçlarımızın üzerinde, 10m veya 3 tona kadar olan daha uzun römork, jet ski, şişme bot, çekme karavan, tinyhouse ve teknelerin transferlerini çeki demirli ve 4×4 araçlarımızla sağlıyoruz.

İletişim

Bize Ulaşın

Motosikletiniz ve siz, profesyonel hizmetimizin odak noktasındasınız