• Motosiklet Taşımacılığı

Hakkımızda

Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ, HİZMET ANLAŞIMIZ NEDİR? GELİN BİZİ BİRAZ DAHA YAKINDAN TANIYIN.

Yıllardır bir motosiklet sürücüsü olarak çok uzun kilometreler katettim. Ancak Türkiye’de motosiklet sürücüsü olmanın zorluklarını da yaşadım ve her birimiz yaşamaktayız.

Motosiklet demek; aşk demektir. Özgürlük ve macera demektir. Ama tüm bunlara karşılık motosiklet üzerinde her an her türlü risklere açığız ve sorun yaşama olasılığımız yüksektir. Şahsen çeşitli nedenlerle motosikletlerimle çok kez yolda kaldım veya başka problemler yaşadım. Ama motosiklet; sevgilimiz, çocuğumuz, en özel arkadaşımızdır. Kısacası büyük ve vazgeçilmez bir sevdadır. O bizi yolda biraksa da biz onu bırakamayız ve başından ayrılamayız.

İşte bu nedenle 2014 yılında Moto Assist’i kurduk ve tam teşekküllü, ekipmanları ile Türkiye’de henüz mevcut olmayan özel bir araç için kolları sıvadık. Gecemizi gündüzümüze katarak, motosikletlerin güvenli ve profesyonelce taşınabilmesi için tüm fikirleri değerlendirerek, ustalarımız ve mühendislerimizle bir çalışma başlattık. Çabalarımızın sonunda yıllardır sizlere hizmet ve destek sağlamaya devam ediyoruz.

Motosiklet taşıma sektöründe profesyonelce faaliyet göstermeye başlayan Moto Assist olarak; kararlı, emin ve kendini geliştirmeye açık adımlarla %100 memnuniyet ile yıllarca özgür ruhlara hizmet vermenin mutluluğuyla sizlerle birlikte şeritleri bir bir geride bırakmaya devam ediyoruz.

2014’ten Beri Artan Tecrübe

Mutlu Motosiklet Sürücüleri

Güvenli Taşıma

Çözüm Odaklı

İletişim

Bize Ulaşın

Motosikletiniz ve siz, profesyonel hizmetimizin odak noktasındasınız