HİZMETLERİMİZ

Motosiklet Kurtarma

Motosiklet Kurtarma

Benzin bitmesi, sağanak yağmur, lastik patlaması veya yarılması, zincir kesmesi vb. herhangi bir neden ile şehir içi/şehir dışı yolda mı kaldınız? Motosikletinizin gidonu kilitli ve anahtarlarını mı kaybettiniz? Ön ya da arka tekeriniz herhangi bir nedenle dönmüyor mu? Motosikletinizi bir direğe, herhangi bir sabit noktaya çelik halat ile bağladınız ve kilit anahtarını mı bulamıyorsunuz? Bir trafik kazasına maruz kaldınız. Ön gidon (maşa), ön teker şaseden ayrıldı ve motosiklet karter üzerine oturmuş durumda mı? Moto Assist'i aramanız yeterli! Motosikletiniz profesyonelce bulunduğu yerden kurtarılsın ve arzu ettiğiniz bir lokasyona güvenle transfer edilsin ve indirilsin.

Motosiklet Kurtarma

Motosiklet Taşıma

Mağazadan sıfır kilometre bir motosiklet aldınız ama teslim almaya vaktiniz mi yok? Bulunduğunuz şehrin dışında 2.el bir motosiklet satın aldınız ancak kullanmak için zamanınız mı yok? Ya da mesafe çok uzun ve yol çok riskli mi? Grup halinde bir geziye mi çıkacaksınız? Tatile otomobil ya da uçakla çıkıyor ve gittiğiniz lokasyonda motosikletinizin de yanınızda mı olmasını istiyorsunuz? Bir festival ya da etkinlik için araç mı gerekli? Moto Assist'i aramanız yeterli! Siz arkanıza yaslanın ve kahvenizi yudumlayın.

Motosiklet Kurtarma

Römork ve Tekne Çeki Hizmeti

Römorkünüz, karavanınız ya da tekneniz mi var? 750 kg'ye kadar ruhsatsız; 750 kg'den fazla, 2 tona kadar (römork dahil ruhsatlı) tekne ve karavanlarınızı istediğiniz noktaya Moto Assist transfer etsin. Siz keyfinize bakın.

The Boca Raton replacement store in the Town Center will be located at the site formerly occupied by Mervyn's rolex replica. The bi-level store will be completely refurbished to reflect Saks Fifth Avenue's new store prototype. It will feature an Elizabeth Arden Red Door Salon, a comprehensive Children's Department, and rolex replica. The store will continue to offer customers all the amenities of The 5th Avenue Club, Saks Fifth Avenue's exclusive personalized shopping rolex replica, in the new location.Among the new women's designer collections that will be offered are: Ralph Lauren, Donna Karan, Issey Miyake, Jean Paul Gaultier, Collette Dinnigan, Christian Dior, Thierry Mugler and replica watches uk. The new store will feature a commanding assortment of men's designer clothing, sportswear, formal wear and furnishings, including the expanded lines of Prada Sport, Joseph, breitling replica and Calvin Klein.Saks Fifth Avenue is a member of the Saks Incorporated group and operates 59 specialty stores, led by its landmark flagship on New York's Fifth Avenue, throughout 23 rolex replica.