HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Yıllardır bir motosiklet sürücüsü olarak çok uzun kilometreler katettim. Ancak Türkiye'de motosiklet sürücüsü olmanın zorluklarını da yaşadım ve her birimiz yaşamaktayız.

Motosiklet demek; aşk demektir. Özgürlük ve macera demektir. Ama tüm bunlara karşılık motosiklet üzerinde her an her türlü risklere açığız ve sorun yaşama olasılığımız yüksektir. Şahsen çeşitli nedenlerle motosikletlerimle çok kez yolda kaldım veya başka problemler yaşadım. Ama motosiklet; sevgilimiz, çocuğumuz, en özel arkadaşımızdır. Kısacası büyük ve vazgeçilmez bir sevdadır. O bizi yolda biraksa da biz onu bırakamayız ve başından ayrılamayız.

İşte bu nedenle 2014 yılında Moto Assist'i kurdum ve tam teşekküllü, ekipmanları ile Türkiye'de henüz mevcut olmayan özel bir araç için kolları sıvadım. Gecemi gündüzümü birbirine katarak, motosikletlerin güvenli ve profesyonelce taşınabilmesi için tüm fikirleri değerlendirerek, ustalarımız ve mühendislerimizle bir çalışma başlattık. Nihayet aylar süren emeğimizin sonucunu almış bulunmaktayız.

Motosiklet taşıma sektöründe profesyonelce faaliyet göstermeye başlayan Moto Assist; kararlı, emin ve kendini geliştirmeye açık adımlarla %100 müşteri memnuniyeti ile yıllarca özgür ruhlara 7/24 hizmet vermenin mutluluğuyla şeritleri yutmaya devam edecektir.

Saks Incorporated Announces Saks Fifth Avenue Expansion in rolex replica, Ala.--(BUSINESS WIRE)--June 29, 1999--Saks Incorporated (NYSE:SKS) (The "Company," formerly Proffitt's, Inc.) today announced that Saks Fifth Avenue is continuing its market penetration into Florida with a rolex replica in the Town Center at Boca Raton, opening in October 1999 and replacing the existing 75,000 square foot store.Saks Fifth Avenue has significantly strengthened its presence in the hublot replica over the last decade through the introduction of new and replacement stores, as well as the expansion and renovation of existing real estate. The Boca Raton stores will increase Saks Fifth Avenue's footprint in the state to a total of 875,000 cartier replica. Currently, Saks Fifth Avenue has eleven stores in Florida.Philip B. Miller, Chairman and Chief Executive Officer of Saks Fifth Avenue, stated, "Florida is a key market for rolex replica. The high concentration of affluent households among its growing population continues to present significant opportunities to capture unserved sales potential throughout the replica watches uk. Doubling our square footage in Boca Raton will build upon our established presence in this replica watches and will enable us to provide our customers with expanded designer offerings as well as enhanced services and replica watches."